‘1 mijë $’/ Dajana Shabani nxjerr SMS e ofertave: Ma hoqe trurin, ropt për ty rezervoj gjithë lokalet e Tiranës (FOTOT)

Të gjithë e dimë që moderatorja Dajana Shabani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe poston foto nga përditshmëria e saj. Por së fundmi ajo ka publikuar disa mesazhe që i kanë ardhur në rrjetin social Instagram, ku shfaqen ofertat që i vijnë nga burra të ndryshëm.

 

“Do të jepja 1000 dollarë, me dëshirëm më të madhe vetëm të takoj, fiksim m’u ke bërë”, thuhet në një mesazh.

 

Ndërsa në një tjetër thuhet: “Ç’ne sikleti mua? Robt për ty ia q* Tiranës, i rezervoj krejt lokalet dhe restoranetet për ty”. “Ti do ma ik trurin, do vij nga Kazakistani vetëm për ty”, është një tjetër mesazh.Vetë Shabani shkruan: “Plasi ka ishte imbox tani… ka edhe sms si këto pa fund, rrofshin burrat”. Mesa duket asaj i kanë pëlqyer këto mesazhe.

 

Pak kohë më parë, Dajana Shabani deklaroi se gjithmonë i kishte lënë ajo meshkujt dhe asnjëherë nuk ishte braktisur nga ata. Madje u përfol se ishte në një lidhje me ish-boksierin, Kamer Maloku.

 

TE TJERA