Rudina Dembacaj i merr emisionin, Roza Lati nuk ja lë mangut…

675

Ditën e sotme moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku Roza Lati njoftoi se është tërhequr nga projekti që po punonte prej disa kohësh. Përmes Instagramit Roza u shpreh se tani e tutje do të fokusohet vetëm tek emisioni i saj Why not.

 

Asgje nuk duhet te jepet falas ne kete jete dhe as ne televizion. Te duhet mund dhe djerse balli per te arritur suksesin. Do jem gjithmone e perkushtuar te Bebja ime Why Not. Jam terhequr nga gjithçka tjeter. Faleminderit shkruante Roza ndër të tjera.

 

Blitz ka mësuar se vendin e Roza Latit në këtë emision do ta zë një tjetër prezantuese shumë e njohur e televizionit Ora Rudina Dembacaj. Emisioni do të mbajë titullin Dy Botë dhe nis trasmetimin nga muaji Prill i këtij viti.