Meri paralajmëron personat që kanë këtë shenjë horoskopi: Do merrni propozim për martesë

Astrologe Meri këtë herë ka lajme shumë të mira për të gjitha shenjat e horoskopit. Nën ndikimin e asteroifit Amor, disa prej shenjave do të tregojnë dashurinë e vërtetë dhe njëra prej tyre do të marrë propozim për martesë.

 

Dashi
Sot do kerkoni familjaritetin ne nje ma rredh enie e cila ju afrohet ne skutat e errta te shpirtit apo te shtepise tuaj. Nje propozim per martese do jete me fat

 

Demi
Do keni nje takim shume interesant dhe nje udhetim shume te bukur me dike qe do e keni shume per zemer. Sot mund te hidhni urat e komunikimit me dike qe e keni deshiruar shume

 

Binjaket
Sot duhet te beni dicka me shume deshire dhe talent ne menyre qe te fitoni shume edhe ne planin ekonomik. Thjesht duhet te niseni nga dashuria jo perfitimi

 

Luani
Ka ardhur momenti te ndjeni dhe te gjykoni veten per dashurine e madhe brenda jush qe e keni burgosur pa te drejte. Por kjo e drejte nuk ju le me ta mbysni brenda jush. Do shpertheni ne ndjenja

 

Virgjeresha
Qellimet tuaja sot do marrin drejtim shume njerezor apo pacifis.t Do keni mundesi te dashuroheni per ate qe do beni dhe te dashuroni

 

Peshorja
Nje mundesi e arte ju pret ne lidhje me karrieren dhe jeten personale. Sot cdo vendim merret nga dashuria per punen apo partnerin ne cift

 

Akrepi
Deshira per te udhetuar do kthehet ne mundesi per te reklamuar ne menyren me te mire veten tusj dhe punen tuaj edhe ne vende te tjera

 

Shigjetari
Do arrini te permbushni nje mision shpirteror dhe ekonomik qe i kishit borxh vetes dhe dashurise per veten apo njerezve te dashur

 

Bricjapi
Nje marreveshje shume e plote dhe me interesa te perbashketa te mira partneriteti do ju jepet mundesia ta arrini ne diten e sotme

 

Ujori
Puna ju afron me njerez te dashur dhe me nje ambjent qe do behet shume i dashur per ju. E rendesishme eshte qe do vleresoheni shume mire

 

Peshqit
Kjo dite do ju kujtoj qe gjithmone mund te gjeni nje horizont te ri i cili reflekton dashuri, siguri dhe mundesi per te takuar njeriun e duhur.

TE TJERA

spot_img