HYRJELAJMESHOWBIZXhesika Kadiu poston foton ‘e nxehtë’ me bikini, Robert Berisha s’i reziston...

Xhesika Kadiu poston foton ‘e nxehtë’ me bikini, Robert Berisha s’i reziston dot dhe …

Këngëtari Robert Berisha duket se ende është me mendjen për t’u rikthyer me ish të dashurën e tij modele, Xhesika Kadiu.

Kjo e fundit ka ndarë një foto seksi teksa shfaqet me bikini minimaliste, duke nxjerrë në pah të gjitha hiret e saj, ndërsa Roberti duket se është tunduar dhe e ka pëlqyer publikisht pozën e modeles.

Postimi i Xhesika Kadiut dhe pëlqimi i Robert Berishës.

Pak ditë më parë ishte vetë modelja Xhesika Kadiu që vendosi t’i japë fund aludimeve, duke shprehur hapur lidhjen e saj me Robert Berishën.

Ajo tregoi se nuk i ka pëlqyer asnjëherë që kjo lidhje të mbahet e fshehtë dhe theksoi se nuk ka qenë shkak i ndarjes së Norës me Robertin. Ndër rreshta modelja shprehu dhe dëshirën për rikthim me këngëtaren, edhe pse gjërat nuk kishin shkuar siç duhet.

TE TJERA

spot_img