Ne festuam 14 shkurtin me djalin e kryeministrit, moderatorja flet për herë të parë: Foton e postova une…

217

Moderatorja e njohur Xhesi Muçaj ka treguar për herë të parë për fjalet qe ajo është në një lidhje me djalin e kryeministrit Edi Rama Greg Ramën.

- PUBLICITET -

Ajo ka folur ne emisionin “Glamour Zone”, Xhesi ka thënë se ajo bashkë me Gregun dhe disa shokë të tjerë, që e specifikoi ishin të gjithë single’, dolën në 14 shkurt dhe festuan së bashku. Por më pas siç tha ajo gjërat u keqinterpretuan pasi ata janë vetëm shok.Si gjithmon gjerat keq interpretohen.

“Përsa i përket lidhjes tjetër të Gregut unë nuk kam asgjë për të thënë. Nuk nuk kam informacion per jeten e tij private. Ne jemi shok te mire asgje me shume ndaj rrini te qete .Personalisht nuk e njoh, por kemi shumë miq të përbashkët. Ne të gjithë në grupin ton jemi single.

Ne bëm një video me Gregun dhe e postuam. Për të mos u keqkuptuara i shkruajta “bestie”. Por nuk mora parasysh që ishte 14 shkurti. Ai është një njeri super super i mirë. Ai nuk do donte që unë të mos flisja opër të. Ai është një njeri ekstrem i kulturuar”, u shpreh moderatorja.

Qe keshtu nuk kemi asnje lidhje se bashku.

- PUBLICITET -