Rita Ora “kopjoi“ veshjen e Aurela Gaces të para shumë viteve në festival?

Rita Ora i zë faqet e mediave të famshme rozë nëpër botë padyshim për projektet e saj si këngëtare, por tashmë edhe si një fashioniste dhe VIP që ndiqet hap pas hapi nga paparacët.

 

Ndaj veshjet esaj komentohen gjerë e gjatë. E tillë ishte dhe ajo e fundit, e shkrepur në Paris, ku Rita shihet me një veshje me dy gjysma ngjyrash!

 

 

Vesa Luma reagoi menjëherë duke treguar se kjo nuk është dicka e re për ne. Një kombinim të tillë e ka bërë vite më parë dhe Aurela Gace. Në Festivalin e RTSH-së në 2001, Aurela këndonte “Jetoj”, me një veshje që synonte t`i përshtatej këngës.

 

Ajo vetë asokohe e quante një “lloj sajimi“ por sot është modë.

 

Aurela nuk e ka pasur përgjithësisht problem të eksperimentojë me veshjet!

Xheloze për lidhjen e tij me Kiarën? Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit merr vendimin drastik ndaj moderatores

Jurgena është vajza e cila po komentohet gjatë këto ditë në rrjete sociale, pasi ajo dhe menaxhon Instagramin e Luizit në Big Brother VIP...

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit më të pafajshëm dhe më të rëndësishëm: një fëmijë me sindrοmën down.   Banorët e Big Brother...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...