HYRJELAJMESHOWBIZPlas keq sherri mes dy ish-banorëve të Big Brother, Gracanio: Bën si...

Plas keq sherri mes dy ish-banorëve të Big Brother, Gracanio: Bën si palaço që të dalësh në TV, shet çdo gjë për vëmendje. Valer Kolnikaj: Je një copë balerini…

y ish-banorët e “Big Brother” Graciano Tagani dhe Valer Kolnikaj janë përplasur me njëri-tjetrin në studion e emisionit “Shqipëria live”.

 

Të pyetur nga drejtuesit e emisionit se kush ishin njerëzit më të famshëm që kishin dalë nga “Big-u”, në studio filloi debati mes të dyve. Graciano i tha Valerit se bënte si palaço vetëm për të dalë në ekran, ndërsa ky i fundit iu kthye duke i thënë se ndryshe nga balerini, ai kishte arritur gjëra të tjera në jetë lidhur me jetën profesionale.

 

PJESË NGA EMISIONI:

Shiko minutën e 7-të

TE TJERA

spot_img