Para 1 jave humbi të atit, Enca shihet për herë të parë në publik

Vetëm 1 javë më parë, Enca humbi babain e saj për shkak të një sëmundjeje të rëndë. Në moshë të re dhe krejt papritur, i ati i këngëtares u nda nga jeta duke shkaktuar një dhimbje të madhe të bashkëshortja dhe dy vajzat e tij Encën dhe Uindin.

 

Por duket se enca ka zgjehdur që dhimbjen ta mbajë për veten dhe të vazhdojë jetën duke u përpjekur ta tejkaloj këtë periudhë të vështirë. Ajo është parë për herë të parë në publik pas humbjes së të atit, pasi të hënën në mbrëmje është fotografuar në një nga baret e kryeqytetit nën shoqërinë e Amarda Toska, aktores Mariana Kondi dhe një grupi miqsh.

 

E veshur me një bluzë të zezë, me flokë të kapura bisht e një make up minimalist, ajo shihet t’i dhurojë një buzëqeshje kamerës së telefonit të Amit.

 

TE TJERA