Noizy jep lajmin e ëmbël dhe tregon gjininë e bebit që do të vij në jetë

223

Ditën e sotme reperi shumë i dashur për publikun, Noizy, ka ndarë me të gjithë lajmin më të ëmbël.

Motra e tij ka sjellë në jetë një djalë dhe reperi është bërë dajë për herë të dytë. Ai ka publikuar në Instastory një foto të një buqete të madhe me lule të bardha dhe blu, duke zbuluar kështu gjininë e foshnjës. “Dajë për herë të dytë”, shkruan Noizy.

Kujtojmë se motra e tij para ca vitesh solli në jetë një vajzë, me të cilën reperi është shumë i lidhur dhe publikon shpesh foto dhe video në rrjete sociale.