Kengetarja shqiptare tregon per lidhjen e sa me Stresin…

224

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Tringa Key e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon është vënë përballë zgjedhjeve, ndërsa është pyetur për burrin e preferuar për shtëpi dhe reperin e preferuar me të cilin do të donte të bënte një bashkëpunim.

Moderatorja e emisionin fillimisht e ka vënë përballë dy këngëtarëve, Ermal Fejzullahu dhe Meda, se cili është më shumë burrë për shtëpi. Ende pa u publikuar fotot Tringa ka shprehur dëshirën që të jetë një burrë me bark.

Pasi ka zgjedhur Ermal Fejzullahun, Tringa Key ka treguar dhe lidhjen e ngushtë shpirtërore që ka me Stresin.

Bieta Sulo: Bashkëpunimi yt i suksesit më mirë do të ishte me Stresin apo Noizyn?

Tringa Key: Eee, me Noizyn kam pas edhe koncert por nuk e di pse Stresi më pëlqen shpirtërisht. Stresi më pëlqen shumë si djalë, si çun, më pëlqen shumë mënyra e të menduarit e Stresit, kurse Noizy flet me pak. Në kënga do të ishte e mirë do të ndizej me të dy, nëse do të ishte këngë e keqe, me Noizyn do ishte bërë hit.

Lexo edhe:   Mevlani thýen heshtjen pas ndarjes me Ledjanën: Më mungon, por Antonela…