Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Ndonëse lajmin e ëmbël kishte mbajtur të fshehtë për 9 muaj, reperi i njohur shqiptar, Elinel është bërë sot baba për herë të dytë. Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi i cili pak më parë ka postuar një foto me vajzën e porsalindur.

 

Elinel ka zbuluar kështu portretin ëngjëllor të së bijës dhe emrin e saj të veçantë, Sia. “Sia. Jam i bekuar”, shkruan Elinel i cili është baba edhe i një vajze 4 vjeçe.Elinel është i martuar prej vitesh me partneren e tij, Klementina.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...