FATI YT SOT/ HOROSKOPI 5 MARS 2020

228

Dashi

Dashuria: Kundërshtimi i Venusit do të sjellë ulje-ngritje në marrëdhëniet në çift, por ata që janë me të vërtetë të dashuruar do të vendosin pika të forta në historinë e tyre. Po vjen një kohë më e mirë për zemrat e vetmuara që mund të takojnë njerëz të mirë.

Puna: Në ditët në vijim do të jeni më të interesuar për punë ose të paktën është sektori që do t’ju japë më shumë kënaqësi falë mbështetjes së Marsit.

 

Demi

Dashuria: Jini të durueshëm dhe toleroni edhe këtë ditë e cila është e paqëndrueshme. Mërkuri dhe Venusi janë në kundërshtim dhe e bëjnë të vështirë për ju komunikimin me partnerin tuaj. Beqarët do të jenë në gjendje të sjellin biseda në favor të tyre dhe të bëjnë pushtime.

Puna: Mos u dekurajoni nëse diçka shkon keq. Punoni pa u lodhur dhe herët a vonë rezultatet do të vijnë.

 

Binjakët

Dashuria: Sot udhëtimet dhe daljet do të favorizohen. Paqja e mendjes në dashuri favorizohet për shumë nga të lindurit e shenjës, ju do të jeni në gjendje të rivendosni një ekuilibër me të dashurin tuaj. Planeti i dashurisë është në tranzit pozitiv për beqarët dhe favorizon takimet.

Puna: Puna do të bëjë shumë mirë, situata ekonomike do të përmirësohet dhe gjithashtu do të jetë një kohë e mirë për të udhëtuar.

 

Gaforrja

Dashuria: Yjet tregojnë se në dashuri gjërat nuk do të shkojnë mirë, ju as nuk do të jeni në gjendje të bëni pushtime të vogla. Venera dhe Marsi do të jenë disonantë dhe do të jetë e vështirë të merresh me ty. Dashuria sot mund të mos plotësojë nevojat e beqarëve.

Puna: Nëse keni pranuar një sfidë në vendin e punës, tani do të përfundoni me sukses.

 

Luani

Dashuria: Një gjendje e pasigurisë për sferën sentimentale mund të rrezikojë rezultatin e shumë marrëdhënieve. Më mirë t’i mbani nervat të qëndrueshme dhe të shtyni vendimet deri më vonë. Marsi pozitiv do të stimulojë beqarët dhe do t’u japë atyre shumë durim dhe vendosmëri.

Puna: Dita do ju shikojë veçanërisht të zënë në punë, do të prireni të lini pas dore jetën tuaj private për profesionin.

 

Virgjëresha

Dashuria: Një lajm i mirë për dashuri, sot do të jeni të lumtur që keni një person kaq të veçantë pranë jush. Do të ndjeheni të lirë të besoni gjithçka që kalon nëpër mend dhe zemër! Beqarët do kenë një ditë plot surpriza dhe afrimi me një person do të jetë fatal.

Puna: Do të jetë një ditë e mirë për karrierën tuaj dhe vërtet mund të ndryshoni jetën tuaj.

 

Peshorja

Dashuria: Është koha për të marrë një vendim nëse doni të jeni të qartë për një situatë të caktuar. Qëndroni të qetë edhe nëse mendimet me partnerin tuaj janë në kundërshtim. Beqarët do jenë krijues dhe të lumtur dhe do jenë qendra e vëmendjes.

Puna: Mendoni çdo hap që do t’ju çojë drejt realizimit të qëllimeve tuaja. Jini të sjellshëm me eprorët.

 

Akrepi

Dashuria: Sot do të jeni provokues, por nëse keni një lidhje të qëndrueshme, kini kujdes që mos ta bëni partnerin tuaj xheloz, kjo mund t’ju ​​bëjë që të mos jeni në fokus! Edhe beqarët do kenë shkëndija dhe do të jenë në gjendje të pushtojnë me shikimin e tyre magnetik.

Puna: Intensifikoni veprimin në një drejtim specifik dhe do të merrni rezultate të mira. Harrojeni për pasigurinë dhe zgjidhni gjëra konkrete.

 

Shigjetari

Dashuria: Sot horoskopi tregon që për ju do të ketë një risi të bukur të dashurisë, i cili po pret një sinjal nga personi i zemrës, pothuajse me siguri do ta marrë atë. Beqarët gjithashtu kalojnë një periudhë qetësie, por mos u lutni shumë.

Puna: Disa probleme pune mund të adresohen me qetësi dhe me shumë diplomaci, pa u lodhur.

 

Bricjapi

Dashuria: Më në fund sot qielli duket i qartë dhe ju mund të shijoni kënaqësitë e përditshme. Të qenit afër partnerit tuaj në harmoni totale pothuajse duket si një ëndërr! Beqarët do kenë energji të shkëlqyeshme dhe do të jenë në gjendje t’i kushtojnë më shumë kohë vetes për t’u rikuperuar.

Puna: Ju ndjeni nevojën për të ndryshuar vendet e punës, por duhet të prisni mundësinë e duhur për të përmirësuar rolin tuaj.

 

Ujori

Dashuria: Dita e dedikuar për përballjen e çifteve, dialogu rrjedh rrjedhshëm dhe i qetë, ndryshimet e mendimeve gjejnë një pikë takimi! Miqësi të forta për beqarët, ushqyer nga pasioni dhe tërheqja fizike.

Puna: Fronti financiar disi i gjallë, investime dhe shpenzime të moderuara, rrezikoni të mbeteni thatë.

 

Peshqit

Dashuria: Do të jeni shumë në ankth për një sekret që së shpejti do të zbulohet. Do të duhet të reflektoni, por mbase do të ishte më mirë të kërkoni mbështetjen e partnerit. Beqarët do jenë gati për të përballuar disa ndryshime në funksion të një ardhjeje të re të këndshme.

Puna: Kultivoni miqësi profesionale nëse dëshironi të keni fat në punë. Ju keni gjithçka në majë të gishtave!