Dikur ishin shoqe, blogerja shpërthen ndaj Jonida Maliqit: Laj borxhet

209

Dy fashionistat, Jonida Maliqi dhe Alba Danaj dikur ishin mikesha dhe shiheshin shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës ndërsa sot duket se marrëdhënia e tyre nuk është aspak e mirë.

 

Së fundmi ka tërhequr vëmendjen një postim që Alba ka bërë në Instagram duke iu referuar deklaratës së Jonidës në “Klanifornia”. Jonida tregoi se nuk i pëlqen trendi i ri i çantave të vogla.

 

“Hahaha se në fakt u këpute duke blerë të mëdha. Laj borxhet e atyre që ke mi fasadë dhe pastaj fol e komento për çanta. Mjerë në duart e kujt ka ngelur opinioni për modën”, shkruan Alba.

 

Ajo ka postuar edhe një foto tjetër ku tregon çantat e saj të vogla dhe shkruan se i pëlqejnë shumë.