“S’të ka thënë gruaja?”/ Elgit Doda s’di gjë për shtatzëninë e Klea Hutës, habit në emision, Isli: Ta pamë në filxhan, prisni djalë

Elgit Doda, kantautori që u celebrua vetëm para pak kohësh me partneren e tij, Klea Hutën është shprehur se nuk di asgjë për shtatzëninë e gruas së tij.

I ftuar në “Wake UP”, Doda u pyet se si do ia bëjë tashmë që do shtohet në familje dhe do t’i duhet të zgjohet herët apo të rrijë natën pa gjumë.

I habitur për këtë gjë, Elgiti tha se nuk e kuptonte pse duhet të rrinte zgjuar natën.

Pjesë nga biseda

Elgit Doda: Pse do rri zgjuar unë…?

Isli: Atëherë do shtoheni në familje…

Elgit Doda: S’di gjë

Ori Nebijaj: Nuk të ka thënë gjë gruaja

Elgit Doda: E dini ju të dy dhe s’e di unë

Isli Islami: E tha kafja, e pive e le aty dhe ne e pamë. Pret djalë dhe del një rrugë e gjate

Elgit Doda: Nuk di gjë

Ori Nebijaj: Ore, portalet kshu shkruajnë

Elgit Doda: Portalet ç’nuk shkruajnë unë për momentin nuk di gjë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...