Një vit në arrati, pasi u vetëdorëzua në polici burri rumun ‘befason’ Angela Martinin

216

Modelja Angela Martini për një periudhë të gjatë ishte në qendër të vëmendjes, pasi bashkëshorti i saj rumun, Dragos Scavulescu u shpall në kërkim prej një mashtrimi të rëndë.

 

Prej një viti në arrati, dhe pasi iu dorëzua autoriteteve italiane, Dragos ka zgjedhur të suprizojë modelen shqiptare me surprizën më të këndshme.

 

Një kompozim të madh me trëndafila të kuq dhe të bardhë, ka qenë dhurata që ka zbukuruar ditën e Angela Martinit, e cila shkruan: “Nga bashkëshorti im”, ndërsa e ka shoqëruar me një emoji zemre.