“Laj borxhet mi fasadë, mjer në dorë të kujt ka ngel moda”, ish-shoqja e ngushtë shpërthen ndaj Jonida Maliqit, s’lë gjë pa i thënë publikisht

Blogerja Alba Danaj ka shpërthyer keq ndaj këngëtares Jonida Maliqi e cila mbahet në showbizin shqiptar si një prej grave që ndjek modën dhe trendet e saj më të fundit.

Në një status në Instastory, Alba ka publikuar një deklaratë të Maliqit, e cila e ftuar në “Klanifornia” u shpreh se çantat super të vogla nuk i koncepton dot pasi aty nuk ke çfarë të fusësh.

Krahas saj, Danaj shkruan se Jonida si fillim duhet të shkojë të lajë boxhet që ka, dhe e quan këngëtaren ‘fasadë’.

Postimi i Albës

“Hahaha se në fakt u këpute duke blerë të mëdha. Laj borxhet e atyre që ke mi fasadë dhe pastaj fol e komento për çanta. Mjerë në duart e kujt ka ngelur opinioni për modën,”– shkruan Alba mbi foto.

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës, ka ndodhur edhe puthja e parë ndërmjet dy banoreve.   Nga emocionet teksa shkoi për ta pritur,...

Xhoni dhe Diola duhet të lidhen? Ja pse po thuhet se e gjitha është me skenar

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje. Ai u rikthye në shtëpi.Nuk kaloi as një orë nga eliminimi dhe Xhoni u rikthye sërish në shtëpi.   Bileta e tij,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...