“Kapën Pablo Escobarin e Shqipërisë”, Dajana Shabani i qan ha llin Zogut të Tiranës: Mërzitem për…(Foto)

Moderatorja e njohur Dajana Shabani e ftuar në emisionin kosovar “Kojshia show”, foli edhe për arr.estimin e Zogut të Tiranës, Hermes Nikajt.

Dajana dhe Hermesi ishin kolegë në emisionin e mëngjesit “Ditë e re” e më pas në “Casa de los tres”.

Dajana u shpreh se i vjen keq për gjithçka ndodhi duke thënë me ironi e të qeshur se ‘është kapur Pablo Escobari i Shqipërisë’.E pyetur nëse është mërzitur për Zogun, Dajana u përgjigj: “Unë mërzitem për shëndetin dhe për lekët. Pastaj për Zogun sigurisht që më vjen keq sepse ka probleme më të mëdha në Shqipëri se sa të kapësh Zogun.

Duhet të përqëndrohemi tek kr.iminalitetiti, tek korrupsioni. Më vjen keq, i urojmë rikthim në bazë”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME