I japin fund ndarjes mes tyre/ Stresi dhe Kejsi rikthehen bashkë

162

Reperi i njohur Stresi i cili disa ditë më parë ishte i ftuar tek emisioni ”Klanifornia” është shprehur se është borxhli ndaj ish-gruas dhe fajin e ndarjes së tyre e ka mbajtur të gjithin për vete.

- PUBLICITET -

Në fakt reperi kurrë nuk e ka refuzuar dashurinë që ka për Kejsin dhe mesa duket marrëdhënia mes tyre tashmë po i rikthehet normalitetit dhe reperi duket mjaft i lumtur.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Stresi, i cili ka postuar në Instagram bisedën mbi 1 orë që ka bërë me Kejsin të cilës i ka rëgjistruar dhe emrin “E preferuara ime ”. Po ashtu ai nëpërmjet një mbishkrimi që ka bërë në postim ka lënë të kuptohet se ata janë rikthyer si dikur.

“Tagg kush ka fillu me fol si dikur”- shkruan Stresi krahas fotos.

Me siguri çifti kanë diskutuar gjëra të rëndësishme mes tyre dhe mesa duket kanë zgjidhur dhe keqkuptimet .

Së fundmi reperi ka publikuar në “Instastory”, një certifikatë martese, duke treguar se është ende i martuar me Keisin, pavarsisht thashethemeve.

- PUBLICITET -