Françeska Jaçe tregon kush është sheiku i saj…

216

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe ka surprizuar njeriun e saj të shtrenjtë, babitn për ditëlindje.

Në disa foto në rrjetet sociale, ku Françeska shihet që e quan ‘sheik’ të atin, ish-banorja ka uruar njeriun e familjes për ditëlindje.

Ndërsa në një tjetër foto, Jaçe ka publikuar mijëra euro të ndara në prerje 500-she, 200-she dhe 100-she.