Rudina Dembacaj “harron” Markun, e pushton nostalgjia dhe poston foton kur ishte…

389

Rudina Dembacaj kohëve të fundit është në qendër të vëmendjes.

Vetëm pak kohë më parë aktroja zyrtarizoi lidhjen e saj me ish-deputetin Mark Frroku. Rudina është mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram, ku ndiqet nga mijëra ndjekës.

Së fundmi aktorja është kthyer në të kaluarën, duke publikuar një fotografi nga fëmijëria e saj.

“Jeta ime, motrat”, shkruan Rudina krahas fotos.

Me sa duket aktorja ka ndjerë nostalgji për fëmijërinë e saj.