Pak ditë pasi dolën hapur, ndahet cifti i showbizit shqiptar?? Cfarë po ndodh?

172

Pas disa hiteve muzikore që erdhën si pasojë e një bashkëpunimi mes tyre, u tha se Dafina Zeqiri dhe Dj Geek, kishin nisur një lidhje dashurie.

 

Edhe në rrjetet sociale ata nuk ngurronin ta shprehnin afeksionin për njëri tjetrin, por tani janë pikërisht këto platforma që po shndërrohen në zanafillën e dyshimeve se mes ciftit kanë nisur problemet, dhe kjo vetëm pak ditë pasi vendosën të mos e fshihnin më lidhjen.

 

Dafina e pranoi atë zyrtarisht përmes një fotoje të ëmbël me Dj Geek. Foto, e cila së fundmi është zhdukur nga Instagrami dhe gjithashtu, edhe komentet e ëmbla apo dedikimet që dy artistët i bënin njëri-tjetrit.

 

Në fakt, fjalët e ëmbla e komentet e lidhura me Dj-in, nuk gjenden më. Hamendësimet nisën menjëherë, ndërsa nga Dafina nuk ka ndonjë reagim, ndaj nuk na mbetet vecse të presim e të shohim si qëndron e vërteta.