‘Kush s’mi bën fotot, janë shumë…’/ Françeska flet për incidentin: Isha vetëm me tanga, donin të më vinin prangat

254

Ish-banorja e Big Brother ka treguar se në Dubai ka shpëtuar për pak nga prangat. Ajo është shprehur se donin ta arrestonin sepse kishte dalë me tanga për të shkrepur disa foto pasi ai është një vend strikt.

 

Ndërsa përsa i përket biznesit ajo tha se e ka hapur sepse ka shumë miq, dhe miqtë duhen.

 

“Në Dubai është ajo fotoja që kam mbi motor. Kasha vetëm bluzën dhe isha me tanga. Desh më arrestuan. Fatmirësisht s’u arrestova,”- tha Jaçe.Momenti në tre minutat e para

 

E pyetur se përse nuk i tregon personat që i bëjnë fotot, ish-banorja tha se ata ishin të ndryshëm.

 

“Po janë të ndryshëm, një herë një shoqe njëherë një tjetër. Janë dhe femra jo vetëm meshkuj,”- tha ajo.