Ilir Meta ngre dy gishtat ulet në gjunjë dhe bën shqiponjën

156

Kreu i Shtetit Ilir Meta ka dalë nga Presidenca me dy gishta lartë dhe pak hapa më tutje është përulur para njerëzve duke bërë dhe shqiponjën me duar.

- PUBLICITET -

I shoqruar nga persona publik që pritet të mbajnë fjalën e tyre gjatë tubit, në krah të tij shihet dhe boksieri Kristian Dema, i cili mban me vete dhe brezin e boksit, dhe kishte shprehur më herët mbështetjen për tubimin.

- PUBLICITET -