“A do ta pranojë gruan pasi të të tradhëtonte?”/ Manushi zihet ngushtë LIVE

Moderatori i Top Channel është vënë në siklet nga kolegët e tij. Në rubrikën “Trotuar” në “E diell” po diskutohej për lidhjen e të rinjve me burra apo gra të martuar dhe në një moment Fjoralba Ponari e pyeti Manushin nëse do ta pranonte të shoqen e tij sërish pas një tradhëtie.

Pjesë nga biseda

Fjoralba Ponari: Një pyetje të thjeshtë. Nëse bashkëshortja jote kanjë aventurë gjatë një kr.ize por në fund të ditës një aventurë do të jetë….do të kthehet sërish në gjirin e familjes…a do ta pranoje…

Edi Manushi: Po të mos e merrja vesh

Ervin Kurti: Aaa po të mos e merrje vesh, po a lë gjë pa marë vesh ti?

Edi Manushi: Po të mos e merrja vesh e them në këtë arsyetim të shpejtë…por keni të drejtë. Sepse unë e moderoj këtë temë dhe më duket e lehtë por më vutë në pozicion të veshtirë.

Momenti në minutën 22:20

TE TJERA

spot_img