Graciano i prek gjo ksin mes emisionit Françeska Jaçes (Video)

E ftuar sot në “E diell”, ishte një nga modelet më superse ksi shqiptare, Françeska Jaçe.

Françeska u vendos përballë pyetjeve të gazetarëve të “E diell”, duke zbuluar shumë për veten. Kur erdhi rradha e Gracianos, ai u shpreh se e dashuron punën e tij ndërsa Manushi i tha t’i prekte gjo ksin Françeskës meqë e ka me dëshirë.

Graciano nuk ngurroi duke ia prekur gjo ksin Françeskës e duke treguar se e ka origjinal.

Pas këtij momenti, Françeska tregoi se ajo dhe Graciano njihen prej vitesh.

TE TJERA

spot_img