‘Dashuria e jetës sime’, bashkëshorti dhe vajza e saj Mia emocionojnë Rudinën me dhuratën e bukur

Kjo eshte nje foto nga Mia ime dashur.O shpirti i mamit. Vajza e saj Mia i ka shkruar vete kete leter per Rudinen.

Moderatorja bëri një deklaratë dashurie për bashkëshortin dhe e falenderoi për buqetën e bukur me lule. “Kjo është nga njeriu im i zemrës,

bashkëshorti im, e falenderoj shumë dashurinë e jetës time. Të dua shumë zemër”, tha Rudina. Eshte nje nga ciftet me te bukura te showbizit.Dhe ne i urojme nje jete te lumtur.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img