Basha nesër krah Metës, Topalli i publikon videon ironizuese

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka ironizuar kryedemokratin Lulzim Basha, i cili nesër pritet t’i bashkohet presidentit Meta në Bulevard për mani festimin në mb rojtje të Kushtetutës.

Topalli ka sjellë një video në mitingjet e kohës së çadrës dhe fushatës së Lulzim Bashës në vitin 2017 teksa Partia Demokratike vijon t’i bëjë thirrje mbështetësve që t’i bashkohen protestës së presidentit Ilir Meta,

duken kontr adiktore deklaratat e hershme të kryedemokratit Lulzim Basha.“Yess, yesss”, shkruan Topalli.

TE TJERA