Pas ardhjes së djalit, Fatma dhe Alfio tregojnë planet e dasmës

120

Fatma dhe Alfio janë padyshim një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja u bënë prindër për herë të parë me 28 janar, me një djalë të cilin e quajtën Noah.

Së fundmi i ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” me Andi Vrapin, shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, ka treguar planet e çiftit për martesë. Ai ka zbuluar se vitin tjetër do të ketë dasmë.

Alfio ka treguar se dyshja kanë menduar për një ceremoni modeste në rrethin e familjarëve dhe miqve. Ai nuk ka zbuluar detaje të reja, sepse sigurisht është ende shumë herët.