Paska vuajtur prej kohesh : Aktori i njohur poston foto pas nderhyrjes, i urojme sherim te shpejte

360

Aktori i mirënjohur Arben Derhemi ka publikuar një foto në rrjetin e tij social ku ka shokuar të gjithë ndjekësit e tij.

 

Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur vetë aktori i njohur i cili ka postuar një foto nga spitali në rrjetin e tij social.

 

Duke falenderuar doktorët Arben Derhemi dhe te gjithe stafin, aktori ka treguar se gjithçka ka kaluar dhe ai fatmirësisht është mirë.

 

Nuk dihet specifikisht se çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por dime vetem qe ka bere nje nderhyrje neyro-kirurgjikale.

Lexo edhe:   Zëdhënësja e PD nuk kursen kritikat ndaj Ramës/ “Basha do na çojë drejt Europës”