Horoskopi ditor, 29 shkurt 2020

Dashi

Dashuria: Dita do të fillojë e qetë, në dashuri shumë prej jush po vazhdojnë pa ndonjë qëllim konkret. Midis historive me pak stimuj dhe pak pasion, duket se është një periudhë e keqe! Beqarët sot mund të vendosin të kalojnë më shumë kohë vetëm sesa ta humbin atë tek ata që nuk e meritojnë shoqërinë e tyre. Puna: Disa probleme ju bëjnë plot tension, prisni mundësi të reja për të dalë nga një situatë e ndenjur.

 

Demi

Dashuria: Do të sulmoheni nga ndjenja të përziera dhe mund të keni momente hutimi. Ndoshta ju jeni shumë të lodhur, organizoni diçka me partnerin tuaj për t’u çlodhur. Beqarët mund të kalojnë momente gëzimi për një takim të dëshiruar për një kohë të gjatë. Puna: Një sqarim do t’ju bëjë të zbuloni një person të ri me të cilin së shpejti do të filloni të bashkëpunoni.

 

Binjakët

Dashuria: Disa vendime të fundit të marra me nxitim mund t’ju ​​kthejnë shpinën. Rikthimi i hapave tuaj mund t’ju lejojë të rihapni një marrëdhënie. Zemrat e vetmuara do të jenë tërheqëse dhe në qendër të vëmendjes, do të bëni shumë pushtime. Puna: Mos u mërzitni nga njerëz këmbëngulës, jini të lirë të zgjidhni ndonjë mundësi.

 

Gaforrja

Dashuria: Ju acaroheni për shkak të disa vendimeve të rëndësishme që duhet të merrni për jetën tuaj si çift. Venusi do të pastrojë idetë tuaja. Aq shumë shpërqendrime sot për beqarët që do kenë shumë mundësi ta bëjnë këtë ditë plot perspektivë. Puna: Me Mërkurin që ju mbron, mund të zgjeroni njohuritë tuaja dhe të bëni takime me fat. Vlerësoni të gjitha mundësitë.

 

Luani

Dashuria: Sot jeni me kokën tuaj mbi re dhe problemet që ju bënë të paqëndrueshëm javën e kaluar do të kthehen. Nëse keni mbyllur një lidhje, mos mendoni më për atë. Beqarët do kenë rrethana të paparashikuara dhe do të jenë më pak tolerantë ndaj njerëzve përreth tyre. Puna: Jo gjithçka që dëshironi me siguri do të kalojë, por sot bëni një pushim relaksues.

 

Virgjëresha

Dashuria: Një ditë paksa e nënshtruar, do të keni pak kohë t’i kushtoni afeksioneve dhe kjo do t’ju ​​bëjë nervoz. Jepini më shumë hapësirë ​​të dashurit tuaj! Për beqarët do jetë një ditë shumë interesante, mund të lindë një flirt i rëndësishëm që mund të kushtëzojë të ardhmen. Puna: Shumë nga shenjat sot do të duhet të reflektojnë në disa këndvështrime të reja që do të shfaqen.

 

Peshorja

Dashuria: Ju keni lënë pas dore ndjenjat dhe vetëm tani i realizoni ato. Ata që duan të qetësojnë situatën mund të sigurohen që ata të kenë një konfirmim nga ana tjetër. Beqarët do duhet të qëndrojnë të qetë, disa keqkuptime kanë ardhur si rezultat i keqkuptimeve. Puna: Fillon një fazë vërtet e shkëlqyer në punë, po vijnë strategji të reja që do t’ju lejojnë të arrini qëllimet tuaja.

 

Akrepi

Dashuria: Venusi dhe Mërkuri do ta bëjnë këtë ditë më të lehtë dhe do t’ju bëjnë të ndiheni më pak për pasojat e një situate të rëndë sentimentale. Për beqarët ekziston një kornizë intriguese astrale për çështje të zemrës. Të papërmbajtshëm dhe tërheqës, ju do të ‘masakroni’ zemrat! Puna: Në punë, ata që presin një përgjigje do të duhet të kenë pak më shumë durim, së shpejti do të ketë një lajm të mirë.

 

Shigjetari

Dashuria: Hëna në shenjë do ju bëjë që ta filloni ditën me optimizëm. Midis çifteve, megjithatë, do të ketë fërkime që do të bëjnë një tendosje në marrëdhëniet madje edhe të datuara. Beqarët nuk do kenë asnjë dëshirë të dashurohen dhe do preferojnë të jetojnë aventura të shkurtra por të shpeshta. Puna: Shumë shqetësime të kësaj dite, megjithatë do të keni mundësi të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe kush jo.

 

Bricjapi

Dashuria: Planetët mbrojnë sferën sentimentale dhe do të ketë sqarime për çifte që kanë pasur dallime në lidhje me çështjet familjare ose për fëmijët. Për shumë beqarë, fillon një rrugë e re, përpiquni të kuptoni cilat janë përparësitë tuaja. Puna: Në fushën profesionale, shumë mundësi po vijnë për të ndryshuar jetën tuaj. Merr zënë!

 

Ujori

Dashuria: Dashuri premtojnë yjet për ata që kohët e fundit kanë janë bërë çift por edhe për marrëdhëniet e konsoliduara. Mbrëmje e këndshme për të kaluar në shoqëri të ëmbël ose me miqtë. Edhe për beqarët kjo ditë do ketë surpriza të këndshme, kthimi i një personi të largët do ju bëjë shumë të lumtur. Puna: Mundësitë e reja do të krijojnë perspektiva të reja pune. Lejo që zgjedhja të bjerë në marrëveshjet më të mira.

 

Peshqit

Dashuria: Me Marsin në shenjën tuaj sot do të jeni të pasigurt dhe do të shfaqni dyshime të ndryshme në marrëdhëniet romantike. Mos e humb durimin. Të reja për beqarët, disa ndryshime të papritura do t’ju bëjnë të ndryshoni drejtimin dhe të sillni gëzime të papritura. Puna: Ndryshimet e programit vijnë nga lart dhe do të duhet t’i respektoni ato. Tregoni aftësitë tuaja edhe në këto raste.

TE TJERA