HYRJELAJMESHOWBIZE keni menduar sesi mund te kete qene Getoari i vogel? Jua...

E keni menduar sesi mund te kete qene Getoari i vogel? Jua tregojme ne…

Getoar Selimi është kthyer pas në kohë me anë të një postimi në ‘Instagram’. Reperi ka ndarë një foto ku duket në moshë shumë të vogël. Ajo çfarë bie në sy është e qeshura e Selimit dhe sytë që shkëlqejnë.

 

“Unë i vogël”, ka shkruar Getoari krah fotos më të fundit në rrjetet sociale, ku ndjekësit kanë lenë menjëherë një sërë komentesh.

 

Ndonëse tashmë artisti ka një profil mjaft serioz, duket se kjo foto kur ka qenë i vogël e ka bërë nostalgjik. Kujtojmë se Getoari është një nga emrat më të komentuar të ‘showbizi-it’ shqiptar, i cili përveç projekteve muzikore, ka dalliar dhe me stilin e tij mjaft të veçantë.

 

TE TJERA

spot_img