HYRJELAJMESHOWBIZPërlo tet Lindita Theodori, djali ë mes të emisionit e...

Përlo tet Lindita Theodori, djali ë mes të emisionit e…

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Lindita Theodori ishte e ftuar sot në “E diell”, ku foli për karrierën e saj artistike dhe jetën private. Në një moment, Lindita u surprizua nga djali i saj i cili jeton në Londër.

 

Në një lidhje direkte nga Londra, djali së bashku me mbesën i dedikoi Linditës fjalë emocionuese duke shprehur sa shumë e do.

 

Djali i këngëtares tregoi se ata kanë një raport shumë të ngushtë me njëri-tjetrin. Ai bëri një premtim publik duke thënë: “Do bëj një djalë dhe do e bëj këngëtar si mami Linda”.

 

Kjo surprizë e emocionoi Linditën e cila u përlot.

TE TJERA

spot_img