U tha se kanë qenë të lidhur, Jonida Maliqi i çon një mesazh Flori Mumajesit nga skena

245

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Klanifornia”, ku dha një intervistë për Marinën dhe u bë pjesë e një loje me pantomime. Jonida i argëtoi të gjithë me mënyrën si interpretonte figura të njohura të ekranit.

Në fund të lojës u shfaq edhe foto e Flori Mumajesit. Në këtë moment në publik pati ovacione pasi Jonida dhe Flori u përfolën për një lidhje në të shkuarën.

Marina u përpoq të imitonte Florin që Jonida të kuptonte për kë bëhej fjalë dhe në fund këngëtarja e gjeti. Ajo i çoi edhe një përshëndetje nga skena Florit: “Të përshëndeees”.