Pyet vajzën e vogël si është me mësimet, Rama merr përgjigjen që nuk e priste dhe vë duart në kokë (VIDEO)

1317

Kreu i qeverisë Edi Rama ka qenë sot në një inspektim së bashku me kryetarin e Grupit Parlamentar, Taulant Balla në rrugën bujqësore Kuqan-Bujqës-Jagodinë-Murriqan-Thanë.

Gjatë këtij takimi ka ndodhur edhe një moment humori ku kryeministri Rama ka takuar një vajzë të vogël, dhe ndërsa e ka pyetur se si është me mësime, ajo i thotë mirë.

Ndërkohë kur e pyet për notën përgjigja e vajzës ishte: “me katra”. Në këtë moment kryeministri ka mbetur i habitur duke vendosur edhe duart në kokë.

Rama: Je mirë me mësime, me të gjitha?

Vajza: Me katra.

VIDEO: