HYRJELAJMESHOWBIZU bë lëmsh!/ Alketa Vejsiu me emocione në Itali, ngatërron muajt, e...

U bë lëmsh!/ Alketa Vejsiu me emocione në Itali, ngatërron muajt, e fshin urgjent postimin (FOTOT)

Moderatorja e njohur shqiptare Alketa Vejsiu është rikthyer ne Itali por kësaj here në televizionin Mediaset. Alketa Vejsiu ka postuar foto por ka bërë një gabim me muaj, të cilin e ka rregulluar shumë shpejt.

“20 gusht 2020”- shkruan moderatorja mbi imazhin ku edhe pozon para logos së Mediaset.
Postimi i gabuar i Alketës

Gabimi është ndrequr në kohë duke u rishkruar si: “20 shkurt 2020.”

Postimi i saktë i Alketës

 

Vejsiu do të jetë pjesë e emisionit “Striscia la notizia” me moderatorë Ezio Greggio dhe Michelle Hunziker.

TE TJERA

spot_img