Për ty mjafton të ketë mbrojtje, ja cilat janë shenjat e horoskopit që kanë fat këtë fundjavë në dashuri

164

Ja cilat janë shenjat zodiakale që do kenë më shumë fat këtë fundjavë duke nisur nga 21 shkurt e deri të dielën më 23 shkurt:

 

UJORI
Mirëkuptimi që do tregoni, do e bëjë partnerin t’ju dëshirojë. Lëre që ‘të lajë borxhet’ me ju dhe të shijoni fundjavën.

 

BRICJAPI
Kush tha se nuk je pasional/e? Me shumë mundësi, dikush këtë fundjavë do betohet që ka parë të kundërtën tek ty.

 

DASHI
Dikush ka folur për se.s treshe? Për ty është ok edhe kur flitet për katërshe, mjafton të ketë mbrojtje.