Rama me familjen festojnë ditëlindjen e Reas, si e kaluan ata këtë ditë

196

Dy ditë më parë, kryeministri Edi Rama teksa ishte i ftuar në emisionin “Real Story” kërkoi ndjesë gazetarit dhe u shpreh se duhet të largohej pak më herët sepse kishte një ditëlindje në një familje.

“Sot duhet të jem në ditëlindjen e vajzës sonë dhe Linda që shpeshherë m’i fal vonesat, këtë herë nuk do ta bëjë”, tha Rama.

Familja e kryeministrit kanë festuar ditëlindjen e Reas, mirëpo shumë pak detaje kanë dalë në dritë nga kjo festë

Rea ka publikuar me ndjekësit në Instagram një foto me numrin 30 dhe një tjetër foto ku shfaqeshin dy karrige në natyrë.