Nuk ka ndryshim fare, sic ka qene e vogel ashtu eshte edhe sot, e gjeni dot se per cilin personazh behet fjale

Megjithese vitet kalojne ajo ruan ende tiparet kur ishte e vogel.

 

Vajza e vogel qe shikoni ne foto eshte nje nga moderatoret me te sukseshme ne Top Channel dhe ajo eshte gjithmon ne rritje te suksesit te saj.

 

Ajo eshte bërë nostalgjike për vitet e fëmijërisë, ajo ka ndarë një fotografi në rrjetet sociale dhe komentet kane qene te shumta.

 

A e gjetet se për kë bëhet fjalë? Nëse jo, po ju themi se vajza e vogël është Dojna Mema, e cila duket se bukurinë e ka të lindur

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME