Edhe këtë e bëjnë shqiptarët, bllokojnë aeroportin e Hamburgut me dajre e krushqi

Shqiptarët kudo që jetojnë nuk i harrojnë traditat e tyre.

Një video është shpërndarë në rrjetet sociale, gjegjësisht nga faqja “Nuset – Çiftet Shqiptare”, ku në video shihet se si një nuse pritet me defa

Dasmorët e presin duke kënduar kur nusja arrin në aeroportin e Hamburgut në Gjermani.

Video e publikuar në “Facebook”, ka marrë shumë komente, duke shkaktuar shumë reagime, derisa gjithashtu është shpërndarë shumë.

Dhëndri shihet afër nuses, derisa familjarët e këndojnë, dhe shihen shumë të lumtur për dasmën e tyre.

Shiko Videon:

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME