Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë

320

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka humbur një person shumë të shtrenjtë. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Arbana ka dhënë lajmin e trishtë se gjyshja e saj është ndarë nga jeta.

Moderatorja ka publikuar një foto me gjyshen dhe i ka prekur të gjithë me fjalët.

“Sa shpirt të kam! Mirupafshim atje lart”, shkruan Arbana e cila ishte shumë e lidhur me gjyshen.