Shqiptarja e parë e revistës Playboy/ Fotot marramendëse të modeles që çmendi gjermanët

169

Irisi u zgjodh “Playmate July 2013”, titull që e jep revista për meshkuj “Playboy”. Tashmë ajo është shndërruar në një nga trajnerët personale më të kërkuara të fitnesit në Austri.

 

Iris është e njohur gjithashtu edhe nga një rol që ajo ka luajtur në serialin e njohur gjerman “Anna und die Liebe” (Anna dhe dashuria).

 

Në Austri ajo ka fituar vendin e tetë në një garë për top-modelen më të mirë.Në biografinë e saj shkruan se është e lindur më 10 gusht të vitit 1990 në Prishtinë.

 

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.