Mjaft shkëlqyese dhe tunduese, Zaimina Vasjari ekspozon gjoksin e saj joshës (Foto)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet pro vokuese. Këtë e ka dësh muar përmes disa fotografive që i ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram.

Aty ajo vërehet se ende vazhdon të shkëlqej me dukjen, duke qenë një nga femrat më të bukura dhe më atraktive shqiptare. Zaimina përndryshe ka kohë që është tërhequr nga muzika dhe nuk ka sjell ndonjë këngë të re për fansat e saj.

TE TJERA