Bieta Sulon e zë halli sapo shkon në shtëpi

94

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një shqetësim që të gjitha gratë shqiptare e kanë, pasi mbarojnë punë.

Bieta tregon se pas “Ftesë në 5”, ka shkuar në shtëpi, por e ka gjetur veten në dilemë se cilën punë të bëjë më përpara.

Moderatorja i ka rradhitur të gjitha gjërat që i duhet të bëjë duke filluar që nga gatimi dhe koha që dëshiron të kalojë me djalin.

“Mbaron punen, ne 7 ne shtepi, c’te besh me pare: a) te gatuash dreken, qe te hash darke, b) te takohesh me djalin dhe te luash me te, c) te prrallisesh me burrin per gjerat e dites, ç) te vazhdosh postimet e punes ne instagram, d) te flasesh me gazetaret per diten e neserme te emisionit,

dh) te vesh rrobat per te lare, e) te shkosh ne palester, se helbete te duhet trupi kur je ne tv, ë f g gj h i j … y) te shohesh nje film, z) t’i besh nje tel prinderve se te kane shkruar gjithe diten, zh) jane nja 14 grupe shoqerore ne wap qe te kane shpallur ne kerkim, … si perfundim une sapo bera a) & ç) Po ti? Ps. mesazhi i nje gruaje te zakonshme shqiptare”, shkruan Bieta.