“Për hajër”, kryeministri Rama publikon pamjet dhe jep njoftimin e rëndësishëm

200

Kryeministri Edi Rama njofton nisjen e fazës së dytë të Lungomares në Vlorë.

Ai ka postuar pamjet nga nisja e aksionit për shembjen e ndërtesave përgjatë kësaj vije bregdetare dhe shkruan se:

“PER HAJËR

Nisi Faza 2 e Lungomares. Një tjetër projekt spektakolar për Vlorën turistike

VLORA with LOVE”.