“Mbretëresha e Insatgramit që e ndjekin 12 vjeçarët”/ Roza Lati tregon për sherrin e bujshëm me Encën

Sherri bujshëm virtual mes këngëtares Enca Haxhia dhe moderatores Roza Lati është komentuar shumë në mediat rozë.

 

Përplasja e tyre virtuale nisi që pas deklaratës së Encës pasi u sulmua nga Trejsi Sejdini ku u shpreh se vajzave me fjalor si të moderatores iu hiqte vizën. Kaq mjafoti që më pas Roza të shpërthente ndaj saj duke i kujtuar se ajo e kishte mbështetur shumë këngëtaren.

 

E ftuar sot në emisionin Ftesë në 5, Roza ka prekur dhe njëherë këtë temë duke sqaruar dhe zënkën me Encën.

 

“Me mbretëreshën e Instagramit që e ndjekin 12 vjeçarët e ka inatin me mu se kisha të ftuar Trejsin e cila foli për të dhe ajo e ka me mu inatin se e lashë në monatzh e bën uf e uf, po boll se tregon inferioreitetin”, është shprehur Roza Lati.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME