Aktori i njohur Zef Deda ka folur sot për marrëdhëniet që ai ka me nuset e dy djemve, Julianit dhe Marios. I ftuar sot në “E diell”, Deda është pyetur nëse nuset e respektojnë si duhet dhe tha se merr respekt të dyfishtë.

 

“Ato për mua kanë dy kujdese, kujdesn njëherë për artisitin Zef Deda e adhurojnë njësoj si spektatorët e tjerë, plus më adhurojnë si bab.

 

Ato i kanë babat e vet, por mua më adhrujonë si bab. Unë ato i kam si vajzat e mia. Se unë nuk kam pasur vajza”, u shpreh aktori i njohur mes lotësh. Më tej ai tha se dhe djemtë e respektojnë akoma më shumë dhe është krenar për ta pasi kanë zgjedhur rrugën e artit.

 

Rrëfimi i Zef Dedës në minutën 16:15