“Nuk i shtoj dot asnjë fjalë, nuk i heq dot asnjë presje”, Artan Hoxha publikon foton dhe jep mesazhin ‘goditës’ (FOTO)

Gazetari investigativ Artan Hoxha tregohet gjithmonë i kujdesshëm ndaj detajeve dhe nuk mund të anashkalonte sot pa uruar Kosovën në ditën e saj të madhe.

Kosova feston sot 12 vjetorin e Pavarësisë dhe të shumta kanë qenë urimet për vëllezërit tanë shqiptarë. Artan Hoxha ka zgjedhur t’i urojë me një shprehje të publikuar nga Plisat: Urime Kosovë, u bëfsh Shqipëni!

“Nuk i shtoj dot asnjë fjalë, nuk i heq dot asnjë presje…”, – shkruan Hoxha krahas fotos.

TE TJERA

spot_img