Zbulohet arsyeja pse e mbajti fshehur lidhjen e re Dafina: Frikësohej nga…

208

Dafina Zeqiri prej disa kohësh është në një lidhje me Dj Geek dhe çifti janë shumë të lumtur bashkë. Kjo shihet edhe nga fotot që postojnë në rrjete sociale ku shfaqen në krahët e njëri-tjetrit.

Në verën e vitit që lamë pas, Dafina e mohoi kategorikisht lidhjen dhe sipas “Panorama plus”, arsyeja ka qenë se këngëtarja ishte e frikësuar nga dështimet e lidhjeve të mëparshme, të cilat kishin marrë fund pasi ishin bërë publike.

Tani Dafi është kokë e këmbë e dashuruar dhe i dashuri i saj është pikërisht Dj. Geek.