Kush rezultoi pas Shën Valentinit, mashkulli VIP me romantik shqiptar!

Në Ditën e Shën Valentinit, mesazhet e dashurisë nga djemtë vërshuan, e kjo padyshim nuk përjashtoi as VIP-at. Por ai që ra në sy në mënyrë të vecantë ka qenë dedikimi prekës i Genc Prelvukaj për partneren e tij, Eni Koci.

Mesazhi i Gencit, nuk kremtonte vetëm pamjen fizike të këngëtares bukuroshe, por edhe shpirtin e saj.

“Ndoshta njerëzit e tjerë nuk e kuptojnë sepse nuk të njohin nga afër, por unë nuk kam njohur kurrë njeri më të mirë se ti. Vitet dëmtojnë lëkurën dhe sjellin rrudha, por ti çdoherë do të jesh e bukur sepse e bukura e vërtetë fle brenda teje”, ka shkruar këngëtari mbi foton e saj. Dhe mund të themi se ky është një nga ato mesazhe që femrat duan vërtet të dëgjojnë!

TE TJERA

spot_img