Modelja shqiptare lë gojëhapur italianët, të gjithë mblidhen për ta parë

Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi së fundmi ka bërë ka bërë një set fotografik në Milano dhe ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Kalimtarët janë mbledhur rreth saj për të admiruar bukuroshen teksa Endrit Mërtiri po e fotografonte.

 

Video e Dorinës po bën xhiron e Instagramit pasi e kanë postuar edhe shumë faqje të njohura mode.

 

Në video modelja shfaqet duke sfiluar me një fustan të shkurtër, ngjyrë të bardhë dhe ari. Në sy bien këmbët e gjata dhe trupi elegant i Dorinës.

 

TE TJERA